DOŁADOWANIE

Uwaga – tabela doładowań dotyczy jedynie oferty telewizja na kartę HDAby doładować konto TNK HD należy dokonać przelewu w banku lub na poczcie. Domyślnie zawsze zasilany jest Pakiet domowy HD.

TABELA DOŁADOWAŃ

  *wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT

WŁĄCZANIE/WYŁĄCZANIE PAKIETU DODATKOWEGO

Uwaga – usługa aktywacji karty HD przez SMS dotyczy jedynie oferty telewizja na kartę HD


Jeżeli chcesz dodatkowo oglądać kanały z Pakietu Premium HD, musisz korzystać z Pakietu Domowego HD i Premium HD oraz posiadać na koncie TNK HD środki wystarczające na oglądanie obu pakietów przez co najmniej 26 dni, i wysłać z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny A 101 na numer (+48) 725 72 72 72.

Jeśli chcesz dezaktywować Pakiet Premium HD wysyłasz z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny D 101.

 

Jeżeli chcesz dodatkowo oglądać kanały z Pakietu Ekstra HD, musisz korzystać z Pakietu Domowego HD i Premium HD oraz posiadać na koncie TNK HD środki wystarczające na oglądanie obu pakietów przez co najmniej 26 dni, a także musisz aktywować Pakiet Ekstra HD wysyłając z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny A 102 na numer (+48) 725 72 72 72.

Jeśli chcesz dezaktywować Pakiet Ekstra HD wysyłasz z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny D 102.

Połączenie z telefonów stacjonarnych:
22 430 77 77
(koszt połączenia wg stawek operatorów).

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu
od 8.00 do 22.00.

W celu dokonania identyfikacji Konsultanci telewizji na kartę poproszą o podanie numeru seryjnego karty SIM i/lub podanie indywidualnego numeru konta do wpłat za doładowanie i/lub historii wpłat za doładowanie.